× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
włosy
W dzisiejszych czasach włosy doczepiane są naprawdę bardzo popularne. Nie każda kobieta ma niestety swoje naturalne, gęste i piękne włosy. Rzadkie włosy bardzo często doprowadzają do kompleksów, przez co znacznie spada nasza samoocena, a przecież każdy zasługuje na szczęście. Jeżeli to właśnie rzadkie włosy są naszym kompleksem, to warto zdecydować się na przedłużanie włosów. Dostępne są różne metody doczepiania, które są dobierane indywidualnie.

Na czym polega przedłużanie włosów?

Generalnie rzecz biorąc, przedłużanie włosów polega na tym, że cienkie pasma włosów naturalnych są połączone z włosami doczepionymi. W zależności od metody, która została wybrana, to oba elementy mogą się od siebie różnić. Zdecydowanie najpopularniejsza obecnie jest metoda kreatynowa. Podczas takiego przedłużania włosów, stylista wykorzystuje doczepy, które zakończone są kreatynową końcówką. Stosowana do tego jest wysoka temperatura, dzięki czemu naturalne włosy łączą się z doczepianymi. Takie spojenie jest bardzo trwałe i jednocześnie niewidoczne, także nikt nie zauważy, że nie mamy do końca naturalnych włosów. Kolejną popularną metodą, jest metoda ringi, która polega na tym, że doczepy łączone są z naturalnymi włosami, przy zastosowaniu cienkich pierścieni, które nazywane są właśnie ringami. Zazwyczaj są one wykonane z brązu, miedzi, czy też z aluminium, a do wewnątrz dodawany jest silikon. W ostatnim czasie prawdziwą furorę robi metoda tape on, która nazywana bywa również metodą kanapkową. Tutaj, stylista łączy naturalne włosy z pasmami dopinek, które umieszczane są tuż przy linii głowy na cienkiej sylikonowej taśmie. W przypadku tej metody koniecznie trzeba co 4- 6 tygodni podciągać taśmy, ale efekt utrzymuje się nawet 6 miesięcy.

Jaką metodę przedłużania wybrać?

To, jaka metoda zostanie wykorzystana w naszym przypadku, zależy od kondycji naszych włosów naturalnych. Jeżeli chodzi o metodę keratynową, to ze względu na to, że podczas zabiegu wykorzystywana jest wysoka temperatura, to poleca się ją posiadaczkom zdrowych, mocnych włosów. Metoda ringi, to metoda na zimno, a co za tym idzie będzie ona dobra w przypadku osób, które mają cienkie, skłonne do łamania się i wypadania włosy. Jeżeli jesteśmy alergikami, to musimy uważać, ponieważ może się zdarzyć, że ringi uczulają, zatem zanim zdecydujemy się na zabieg, to zróbmy próbę uczuleniową. Metoda kanapkowa, to obecnie najmniej inwazyjna, najdelikatniejsza metoda przedłużania włosów, dlatego też doskonale sprawdzi się do delikatnych i zniszczonych włosów. Wszystkie rodzaje doczepianych włosów dostępne są w ofercie na stronie https://cameron-hair.pl/.    

You may also like