rolki
Przy wyborze rolek, przyszli użytkownicy kierują się zarówno aspektami technicznymi, jak i marką. Nic dziwnego! Wielu producentów cieszy się zaufaniem konsumentów już od wielu lat i nie jest ono bezpodstawne. Marki dbają, by ich produkty były wykonane z najwyższej jakości materiałów, a dodatkowo były dopasowane do użytkowników o różnych stopniach zaawansowania. Poznaj producentów rolek, którzy cieszą się największą popularnością.

Rollerblade

Rollerblade to amerykańska firma, działające od 1982 roku. Początkowo zajmowała się produkcją wrotek, a w latach 90. XX wieku zaczęła popularyzować jazdę na łyżworolkach. Marka znana jest z wielu pionierskich rozwiązań w branży, takich jak system zamykania klamry, system hamowania ABT®, wyściółki buta regulujące temperaturę czy konstrukcja kółek z rdzeniem. Firma oferuje sprzęt zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i modele przeznaczone do freestyle’u i slalomu. Rolki Rollerblade sprawdzą się dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę a tą aktywnością, oraz dla bardziej zaawansowanych entuzjastów.

Powerslide

Powerslide działa w branży rolek już od 1997 roku. To amerykańska marka, która stawia na coraz to nowsze rozwiązania technologiczne oraz poszerzanie swojej oferty. Do największych osiągnięć inżynierów przedsiębiorstwa było stworzenie pierwszych rolek do jazdy agresywnej z włókien węglowych.  Od kilku lat Powerslide jest wiodącym producentem modelu trzykołowych, przeznaczonych do jazdy wyczynowej. W ofercie znajdziesz także sprzęt do innych stylów jazdy, dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. To, co wyróżnia produkty marki, to nieszablonowy design, z wykorzystaniem intensywnych kolorów – idealnie sprawdzą się dla osób, które lubią się wyróżniać. Jeśli szukasz odpowiedniego sprzętu dla siebie, warto odwiedzić sklep z rolkami online. Roooolki.pl oferuje szeroki wybór rolek od różnych producentów.

K2 Skates

K2 Skates jest częścią amerykańskiego koncernu K2 Sport, założonego w 1962 roku. Producent jako pierwszy zaczął wyposażać rolki w aluminiowe płozy, co przekłada się na płynną jazdę. Cechą charakterystyczną jest także autorski system wentylacji butów Vortech, dzięki któremu wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz, co szczególnie doceniane jest w ciepłe dni. W ofercie tej marki można znaleźć rolki do jazdy rekreacyjnej, kondycyjnej oraz agresywnej. Zróżnicowana, atrakcyjna kolorystyka spodoba się zarówno kobietą, jak i mężczyzną. Dodatkowo K2 Skates proponuje wiele modeli dla dzieci. Oprócz opisanych marek, wśród wiodących producentów znajdziesz także rolki od FR SEBA, Tempish, czy Fila. Sprzęt powinien być dopasowany do stylu Twojej jazdy i poziomu zaawansowania. Przy wyborze kieruj się także wielkością kółek i materiałem, z którego zostały wykonane. Pamiętaj także o kasku i ochraniaczach! Ciesz się przyjemną i bezpieczną jazdą na rolkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like