× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
oprogramowanie
oprogramowanie
Foto: Beauty Skin

Od września br. sieć Klinik Zdrowia i Urody Beauty Skin korzysta z systemu odręcznego podpisu elektronicznego SignaturiX podczas procesu rejestracji i obsługi. Wdrożenie tego nowoczesnego oprogramowania to odpowiedź zarówno na potrzeby związane z wymaganiami epidemicznymi wdrożonymi w klinikach jak i wymiernymi korzyściami w organizacji obsługi klientek.

Od września br. sieć Klinik Zdrowia i Urody Beauty Skin korzysta z systemu odręcznego podpisu elektronicznego SignaturiX podczas procesu rejestracji i obsługi. Wdrożenie tego nowoczesnego oprogramowania to odpowiedź zarówno na potrzeby związane z wymaganiami epidemicznymi wdrożonymi w klinikach jak i wymiernymi korzyściami w organizacji obsługi klientek.

Klinika Zdrowia i Urody Beauty Skin posiada 3 lokalizacje, dwie w Warszawie: Klinika Powiśle i Żoliborz oraz jedną w Radomiu. Rocznie obsługuje tysiące klientek, które mogą realizować zabiegi we wszystkich 3 lokalizacjach. „Problem na jaki zwróciliśmy uwagę to brak przepływu zgód, kart zabiegów klientek czy historii zabiegów między klinikami. Dla naszych klientek wygoda korzystania z zabiegów w dowolnej lokalizacji jest bardzo ważna. Dla nas z kolei: ich zadowolenie, bezpieczeństwo i obowiązujące w firmie procedury. Stąd narodził się pomysł aby wdrożyć SignaturiX gdyńskiej firmy Monolit IT” – mówi właściciel sieci klinik Beauty Skin Gabriel Brzozowski.

Dzięki rozwiązaniu odręcznego podpisu elektronicznego SignaturiX klientki podczas rejestracji wypełniają zgody na zabieg nie w formie papierowej a elektronicznej. Podpisują wszystkie dokumenty na tabletach Samsung. Personel ma zdalny dostęp do karty zabiegów klientki przez co jest możliwość kontynuowania cyklu zaplanowanych zabiegów w każdej z 3 klinik.

Jak podkreśla Gabriel Brzozowski „Wdrożenie SignaturiX to same korzyści: zdecydowanie szybsza rejestracja i obsługa klientek, szybka i bezproblemowa dostępność karty zabiegów, potwierdzenie odbytych zabiegów odręcznymi elektronicznymi podpisami klientek, oszczędności związane z zakupem papieru, tonerów, przechowywaniu kart pacjentek. Bardzo miłym zaskoczeniem była dla mnie reakcja naszych klientek. Są zachwycone nowoczesnością rozwianiaA ich zadowolenie – to nasz priorytet”.

Rok 2020 to pierwsze wdrożenie SignaturiX w organizacji MŚP w oparciu o chmurę. Dotychczas nasze wdrożenia realizowaliśmy najczęściej w dużych organizacjach takich jak firmy logistyczne czy finansowe. Cieszy mnie bardzo, że do nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań IT coraz bardziej przekonują się średnie przedsiębiorstwa. SignaturiX to nie tylko sam odręczny podpis elektroniczny, ale również możliwość elektronicznego obiegu dokumentów i krok w kierunku cyfryzacji organizacji. Przykład szybkiego i dostosowanego do potrzeb klienta wdrożenia w Beauty Skin pokazuje, że branża beauty/medyczna jest gotowa na cyfrową rewolucję – mówi Tomasz Ostaszewski, członek Zarządu Monolit IT odpowiedzialny za rozwój SignaturiX.

SignaturiX to autorskie rozwiązanie odręcznego podpisu elektronicznego, którego twórcą jest gdyńska firma Monolit IT. Rozwiązanie SignaturiX oparte jest o ideę elektronicznego podpisu odręcznego tzn. poza cechami zwykłego (graficznego) podpisu, posiada biometryczno – grafologiczne informacje pozwalające na identyfikację jego autentyczności. Podpis składany jest na urządzeniach wyposażonych w dotykowe ekrany i w zależności od ich typów, zapisuje (poza samym obrazem podpisu) szereg parametrów wykorzystywanych w analizie autentyczności. Zaawansowany podpis elektroniczny SignaturiX jest zgodny z eIDAS. Zgodnie z opinią prawną złożenie podpisu przy użyciu SignaturiX wystarcza dla zachowania formy pisemnej. Każdy podpisany dokument zabezpieczony jest przed zmianą treści, podmianą podpisu, czy też nieautoryzowanym jego użyciem.

Więcej o rozwiązaniu SignaturiX na: https://signaturix.com/pl/home/

You may also like