× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
depilacja laserowa dla kobiet i mężczyzn

Moda na gładkie i piękne ciało sprawia, że coraz więcej osób inwestuje w profesjonalne zabiegi. W pewien sposób, to wpływa na atrakcyjność, poczucie własnej wartości, a także dobry nastrój. A to właśnie jest na co dzień cenne. Choć teoretycznie poprawiamy swoją powierzchowność, to piękno ciała przekłada się na to, co myślimy o sobie, jak żyjemy i jak jesteśmy szczęśliwi.

  1. Depilacja laserowa we Wrocławiu
  2. Kiedy depilacja laserowa jest skuteczna?

Depilacja laserowa we Wrocławiu

Zabiegi depilacji pozwalają pozbyć się owłosienia z różnych partii ciała. Coraz częściej także panowie decydują się na tego typu ofertę medycyny estetycznej. Przede wszystkim to właśnie rozwój technologii oraz rosnąca świadomość społeczna sprawiają, że zabiegi są coraz skuteczniejsze i bezpieczne. Najpopularniejsza obecnie jest oczywiście depilacja laserowa. Wrocław na swoim terenie ma profesjonalne gabinety, które zajmują się tego typu usługami. Każdy zabieg jest oczywiście poprzedzony badaniami i dokładnym wywiadem. Założenia laser niszczy cebulki włosów, działając na melaninę. Tym samym nie dochodzi do uszkodzenia naskórka, a jednym mankamentem może być konieczność powtarzania procedury ze względu na to, że włoski są w różnych fazach wzrostu.

Kiedy depilacja laserowa jest skuteczna?

Najlepsze rezultaty osiąga się w przypadku włosów bardzo ciemnych. Mają one najwięcej melaniny, więc w trakcie zabiegu można się pozbyć większości owłosienia. Trwały efekt oczywiście uzyskuje się po kilku seriach. Powtarza się je co  4-6 tygodni. Za każdym razem wszystko jest ustalane indywidualnie. Dlatego tak ważny jest wywiad oraz zalecenia. Są niezbędne, gdy interesuje nas depilacja laserowa. Wrocław daje dostęp do najlepszych specjalistów, a także do najnowocześniejszego sprzętu.

Przede wszystkim przed zabiegiem trzeba powstrzymać się przed opalaniem. Nie wolno też używać tym samym samoopalaczy lub korzystać z solarium. Ciemniejsza skóra sprawia, że depilacja jest zdecydowanie mniej skuteczna. Poza tym przed zabiegiem nie stosuj peelingu ani nie bierz leków, które powodują złuszczanie. Nie wolno używać wosku, depilatora oraz innych środków, które mają za zadanie pozbycie się włosów. Trzeba także odstawić leki  i maści fotouczulające, zawierające witaminy A i C oraz retinole. Ostrożność należy zachować w przypadku stosowania niektórych ziół takich jak dziurawiec i nagietek. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są na przykład stan zapalny skóry i jej choroby, nowotwór, ciąża i okres karmienia piersią oraz jasny kolor włosów. Te nie reagują na laser 

You may also like