× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
klinika stomatologiczna
Dla każdego z nas, piękne i zadbane zęby są swoistą wizytówką. Niemniej jednak, obecnie często zapominamy o odpowiedniej pielęgnacji i regularnych wizytach u dentysty, co skutkuje jedynie tym, że stan naszych zębów z dnia na dzień ulega znacznemu pogorszeniu. Zaniedbywania te, często dają o sobie znać w przeciągu kilku lat, kiedy to zauważamy, ze nasz uśmiech nie jest już tak śnieżnobiały jak być powinien. Wówczas z pomocą można udać się do jednej z lepszych klinik stomatologicznych w Krakowie, by odzyskać nieskazitelną biel i zdrowie swoich zębów.

Co oferuje nam klinika stomatologiczna w Krakowie?

Nie da się ukryć, że jedynie najlepszy dentysta Kraków, który jednocześnie ma dostęp do nowoczesnych sprzętów i technologii, może w odpowiedni sposób zadbać o stan naszego uzębienia. O co pomogą nam zadbać specjaliści z małopolski? Otóż w zakres ich usług wchodzą:
  • stomatologia estetyczna- wszystkie zabiegi mające na celu wprowadzenie estetycznych poprawek do naszego uzębienia
  • leczenie zachowawcze- często nazywane zachowawczą stomatologią, jest to najważniejsze na co powinniśmy się zdecydować, jeśli chcemy zapobiegać procesom niszczącym nasze szkliwo i całe uzębienie
  • ortodoncja- wszystkie zabiegi mające na celu wyprostowanie zębów i przywróceniu im właściwych kierunków
  • protetyka stomatologiczna- w tym zakładanie licówek i koronek, a także i mostków
  • leczenie periodontologiczne- w jego zakres wchodzi leczenie różnorodnych chorób przyzębia, a także i paradontozy
  • leczenie implantologiczne- czyli wykonywanie i zakładanie implantów zębowych

Czego jeszcze możemy oczekiwać od specjalistów z Krakowa?

Jeśli wydawać by się mogło, że powyżej wymienione usługi, to wszystkie które wchodzą w zakres możliwości dentysty Kraków, należy się przygotować na znacznie więcej. Oprócz tysięcy różnorodnych i standardowych zabiegów stomatologicznych, specjaliści tacy jak: dentyści, stomatolodzy, ortodonci i chirurdzy, są wstanie wykonać nowoczesne i innowacyjne, nie zawsze dostępne w innych gabinetach stomatologicznych zabiegi. Są one całkowicie niestandardowe i rzadkie. Ich przeprowadzenie odbywa się w znieczuleniu ogólnym i możemy zaliczyć do nich np.:
  • przeszczepy własnej kości
  • wprowadzenie implantu zygomatycznego
  • transpozycja dolnego nerwu zębodołowego- dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie leczenia, nawet w przypadku zaniku kości.
Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu, specjaliści stale się doskonalą, a także stawiają na innowacyjne metody leczenie, które często nie są jeszcze dostępne w naszym kraju. Z wykorzystaniem technologii i bogatego doświadczenia, mamy pewność, że nasze zęby znów będą zachwycać.

You may also like