× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
depilacja laserowa Wrocław

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na odwiedziny w naszym salonie kosmetycznym we Wrocławiu i jakie atrakcyjne usługi możemy Ci zaoferować, zapraszamy do zapoznania się z niniejszym artykułem. Dzięki niemu poznasz nas bliżej i dowiesz się, dlaczego Klienci tak chętnie korzystają z usług salonu.

Atrakcyjna oferta usługowa w salonie

Nieustannie rozwijamy się, wprowadzając nowe, profesjonalne usługi do oferty naszego salonu. Posiadamy szeroki asortyment usług dedykowanych każdemu – zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Nasze ceny są atrakcyjne i niewygórowane, możesz także skorzystać z licznych pakietów promocyjnych, na przykład na usuwanie owłosienia i depilację całego ciała.

Depilacja laserowa i zabiegi na twarz z użyciem lasera

Nasz personel specjalizuje się w depilacji laserowej we Wrocławiu, która jest najskuteczniejszą metodą na trwałe usunięcie owłosienia. Zabieg jest całkowicie bezpieczny oraz nieinwazyjny. Świeżo po depilacji może wystąpić lekkie zaczerwienienie i podrażnienie, jednak utrzymują się one maksymalnie przez kilka dni. Zabieg depilacji laserowej pozwala cieszyć się gładką skórą przez wiele lat. Koniec z codziennym używaniem maszynki, wydawaniem pieniędzy na kremy czy pasty do depilacji. Dzięki zabiegom laserowego usuwania owłosienia będziesz zawsze przygotowany na nagłe sytuacje: wyjście na basen czy imprezę ze znajomymi.

W ofercie nie brak również szerokiej gamy zabiegów na twarz – pielęgnacyjnych oraz leczniczych. Borykasz się z trądzikiem lub przebarwieniami? Krępują Cię blizny potrądzikowe? A może chciałbyś, by Twoja skóra była odmłodzona, pełna blasku i jędrniejsza? Dzięki naszym zabiegom na twarz możesz to osiągnąć! Polecamy fantastyczne i skuteczne metody, takie jak fotoodmładzanie, laserowe usuwanie przebarwień i trądziku czy odmładzanie skóry.

Wysoka jakość obsługi Klienta i wykwalifikowany personel

Przykładamy ogromną wagę do obsługi naszych Klientów. Chętnie udzielamy wszelkich informacji o oferowanych zabiegach na twarz czy depilacji laserowej. Cechuje nas indywidualne podejście, a każdy z zabiegów poprzedzany jest fachową konsultacją. Decydując się na zabiegi w salonie kosmetycznym Wrocław Rynek, możesz być pewien, że oddajesz się w dobre ręce. Personel posiada wysokie kwalifikacje do obsługi sprzętu laserowego oraz wieloletnie doświadczenie.

Depilacja laserowa – tylko sprzęt najnowszej generacji

Podczas pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego, certyfikowanego sprzętu najnowszej generacji, ponieważ wiemy, jak ważna jest inwestycja w najlepsze urządzenia. Korzystamy z medycznego lasera diodowego Mediostar NEXT Pro – zaawansowanej niemieckiej technologii, który gwarantuje lepsze i szybsze rezultaty. Laser jest bezpieczny dla każdej skóry. Dodatkowo zawiera system chłodzenia skóry, dzięki czemu zabiegi z jego wykorzystaniem są znacznie mniej bolesne.

Dbałość o bezpieczeństwo w dobie Covid-19

Zarówno zadowolenie, jak i bezpieczeństwo Klientów ma dla nas ogromną wagę. Zawsze dbamy i przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, również w dobie pandemii. W tym szczególnie trudnym dla wszystkich czasie, przykładamy jeszcze większą uwagę do bezpieczeństwa i przestrzegamy wszystkich dodatkowych zaleceń GIS.

You may also like